Üyelik Hediye

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde eQuaL tarafından oluşturulan Üyelik Hediye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 58 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı Üyelik Hediye
Konbuyu başlatan eQuaL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rectmedya

eQuaL

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Ad
Yunus
Soyad
KÜÇÜKKARACA
Meslek
Satış Danışmanı
Merhaba,

Forumda yapılan çekilişte kazandığım gold üyeliği aktif kullanmak isteyen kullanıcıya hediye etmek istiyorum. Başlık altından, yazan ve forumu aktif kullanacağına inandığım bir kişiye hediye edeceğim. Hangi kullanıcıya hediye edeceğim konusunu da tarafımca gizli tutuyorum.

rectmedya

Gold Üye
Gold Üye
Ad
Melih
Soyad
Kabak
Meslek
UI/UX Tasarımcı
Merhaba,

Forumda yapılan çekilişte kazandığım gold üyeliği aktif kullanmak isteyen kullanıcıya hediye etmek istiyorum. Başlık altından, yazan ve forumu aktif kullanacağına inandığım bir kişiye hediye edeceğim. Hangi kullanıcıya hediye edeceğim konusunu da tarafımca gizli tutuyorum.
Forumu ticaret yapacağım için aktif olarak kullanacağım.Gold Üyeliğe talibim.

eQuaL

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Ad
Yunus
Soyad
KÜÇÜKKARACA
Meslek
Satış Danışmanı
Forumu ticaret yapacağım için aktif olarak kullanacağım.Gold Üyeliğe talibim.
Merhaba hocam, ilginiz için teşekkür ederim. Bireysel olarak hediye etme tarafındayım. Eğer konuya bir geri bildirim olmazsa, özel mesaj olarak tekrar yazarım.

rectmedya

Gold Üye
Gold Üye
Ad
Melih
Soyad
Kabak
Meslek
UI/UX Tasarımcı
Merhaba hocam, ilginiz için teşekkür ederim. Bireysel olarak hediye etme tarafındayım. Eğer konuya bir geri bildirim olmazsa, özel mesaj olarak tekrar yazarım.
Şuan kurumsal olarak değil bireysel olarak iş yapıyorum.Tabiki de karar sizin hocam.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)