Ücretsiz Envato Elements

WMBurada

Web Master
Yönetici
Owner
Katılım
27 Nis 2020
Mesajlar
38
Tepkime puanı
31
Konum
istanbul
Envato Elements
Envato Elements
içersinde bulunan ürünleri ücretsiz bir sekılde gönderebılırım . istiyenler konunun altına yazabilir.


Wmburada wmburada.com

Wm Burada

Envato Elements

Anladığınız gibi, Envato Elements, dijital varlıklar için sınırsız bir abonelik hizmetidir. Hizmet, ajanslar, tasarımcılar, pazarlamacılar ve bunu yüksek hacimde tüketen diğer profesyoneller için yeni, benzersiz ve profesyonel varlıklara erişimi kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.


Envato Elements Ne İşe Yarar ?
Eğer grafik tasarım, web tasarım veya bunlara benzer bir meslek ile uğraşıyorsanız sizlere en çok grafikler, videolar ve site temaları lazım olur.

Gerektiğinde bu malzemeleri bulmak ise oldukça zordur. Aslında internet üzerinde grafik kaynakları bulabileceğimiz pek çok ücretsiz adres vardır ancak bunlar ücretsiz olduğundan tam olarak istediğimiz kalitede olmamaktadır.

İstediğimiz kalitede bulabildiklerimiz ise sınırlı sayıda ve zaten pek çok kişi tarafından kullanılmıştır.

Bu nedenle şimdi anlatacağımız envato elements sitesine kayıt olarak aylık belli bir ücret ile değerleri on binlerce doları bulan sınırsız sayıdaki grafik, video ve temalara sahip olabilirsiniz.

Öncelikle ücret ile başlamak istiyorum. Aylık abone olup yalnızca 1 ay boyunca envato elements sitesinde bulunan içerikleri indirmek isterseniz 33 dolar ödemeniz gerekiyor.

Ancak eğer yıllık üyelik alırsanız bu ücret yarıya iniyor ve size aylık 16 dolara geliyor. Bu ücretler size fazla veya az gelebilir.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst