Twitter Askıya Alınan Hesap, Kod Gelmemesi ve Banlar Hakkında Bilgilendirme

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Twitter kategorisinde hsyn.x tarafından oluşturulan Twitter Askıya Alınan Hesap, Kod Gelmemesi ve Banlar Hakkında Bilgilendirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Twitter
Konu Başlığı Twitter Askıya Alınan Hesap, Kod Gelmemesi ve Banlar Hakkında Bilgilendirme
Konbuyu başlatan hsyn.x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hsyn.x
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsyn.x

Forum Moderatörü
Moderatör
Ad
Hasan Hüseyin
Soyad
Anbarkaya
Meslek
Yazılım Mühendisi
Hesabın askıya alınmasına itiraz etme

Önce şu formu eksiksiz doldurun > https://help.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended
Ardından hemen mail adresinize girin ve twitter dan mail geldiğini göreceksiniz o maile evet benim yazıp cevaplayın.
Ve beklemeye başlayın size olumlu olumsuz geri dönüş yapacaklar.(süre 1 hafta ile 6 ay arası)

Twitter aramayla veya smsle kod göndermemesine çözüm

1. yol > Çıkış yapıp, tarayıcı çerezlerini temizleyip, tekrar giriş yapmayı deneyin .
2. yol > Şurdan yardım formu gönderin sonra mail adresinizi kontrol edin gelen maile lütfen yardım edin kod gelmiyor yazıp cevaplayın.

Twitter Banları ve Çözümleri

Önce şu siteden hesabınızda ban var mı kontrol edin > https://shadowban.eu/

Search Suggestion Ban Çözümü

Tüm gönderileri ve beğenileri silip 1-2 hafta hesaba asla giriş yapmayın ve en önemli bandır yerseniz etkileşim almanız zor olur. (Geçme İhtimali %50)

Search Ban Çözümü

Önemsizdir ama yerseniz çok zor kalkar 18 yaş üstü video veya resim paylaşımını abartırsanız sonuç Search Ban olur çözümü tüm gönderileri silip birkaç gün beklemek.(Geçme İhtimali %25)

Tamamen kendi deneyimlerimi ve bilgilerimi anlatım umarım işinize yarar bol kazançlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)