Instagram Takipçi Alım/Satım Kuralları

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Instagram Hizmetleri kategorisinde hsyn.x tarafından oluşturulan Instagram Takipçi Alım\/Satım Kuralları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Instagram Hizmetleri
Konu Başlığı Instagram Takipçi Alım\/Satım Kuralları
Konbuyu başlatan hsyn.x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hsyn.x
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsyn.x

Forum Moderatörü
Moderatör
Ad
Hasan Hüseyin
Soyad
Anbarkaya
Meslek
Yazılım Mühendisi
Hesap alım/satım konusu açmadan önce üyelerin aşağıdaki şablona uymaları ve gereklidir. Şablona ve kurallara uymayan üyelerin konuları yöneticiler tarafından; silinebilir, kapatılabilir, taşınabilir veya üyeye uyarı/ceza uygulanabilir.
  1. Takipçi satış konularında "en geç gönderim süresi" mutlaka belirtilmelidir ve en geç gönderim süresi 5 günden fazla olamaz. Bu süre dahilinde işlem tamamlanmaz ise satıcı, alıcıya 4 gün içerisinde tam para iadesi yapmak zorundadır. Eğer geri iade bu süre içerisinde sağlanmaz ise alıcı, satıcı hakkında Forum İçi Şikayetim Var'a konu açabilir.
  2. Düşüşlere karşın garanti verilmiş ise telafinin 3 gün içerisinde sağlanması gerekmektedir. Eğer telafi sağlanmaz ise alıcı, satıcı hakkında Forum İçi Şikayetim Var'da konu açabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)