Google Benim İşletmem

servet

software devloper
Owner
Moderatör
Silver Üye
Gold Üye
Platin Üye
Kurumsal Üye
Google Benim İşletmem - Google'da Müşteri Etkileşimini Artırın
google benim işletmem.jpg

Google Benim İşletmem'deki ücretsiz İşletme Profiliniz, Google Arama ve Haritalar'da yerel müşterilerin daha fazla etkileşimde bulunmasını sağlamanıza
İşletme Profilinizi güncelleyerek yeni müşteriler kazanın
Fotoğraflar ve teklifler yayınlayarak işletmenizi özel kılan özellikleri öne çıkarabilir, müşterilere sizi neden tercih edebileceklerini gösterebilirsiniz.

Müşteriler size farklı yollardan ulaşabilsin
Müşterileriniz sizinle iletişim kurmaya hazır: Size telefon etmek, mesaj göndermek veya yorum yapmak istiyorlar. Daha fazla iletişim kanalı daha fazla iş potansiyeli demek.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Kaliteli bir içeriğiniz varsa bunu kalitesiz veya sürekli olarak sorunlar çıkartan bir site üzerinden satmak istemezsiniz.

q

SEO Hizmetleri
Arama motoru kullanıcılarının çoğunluğunun, arama motoru sonuç sayfalarında ilk 5 öneriden birini tıklama olasılığı daha yüksektir.

q

Dijital Pazarlama
Dijital pazarlama imkanlarının yanında arama motoru optimizasyonu hizmetlerini de sizin için düzenleyecek.

q

Mobil Uygulamalar
Mobil uygulamalarla etkileşimli ve paralel ilerleyen her markanın yükselişi diğer markalara göre daha fazladır.

q

Sunucu Hizmetleri
Özel bir şekilde günü gününe bakım planı oluşturmanın yanı sıra, gerekirse sunucunuzu ne sıklıkta kontrol ettirmeniz ve onarmanız gerektiğini de hesaba katmalısınız.

q

Yazılım
Yazılımcı; derleyicilere ve ağ dağıtım yazılımlarına odaklanır. Bu rol, daha çok kurumsal organizasyonlar için web üzerinde çözümler tasarlamaya yöneliktir.

servetcelik.net

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)