Google Analytics Nedir? Google Analytics Kullanmanın Faydaları ve Avantajları Nelerdir?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google kategorisinde WMBurada tarafından oluşturulan Google Analytics Nedir? Google Analytics Kullanmanın Faydaları ve Avantajları Nelerdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google
Konu Başlığı Google Analytics Nedir? Google Analytics Kullanmanın Faydaları ve Avantajları Nelerdir?
Konbuyu başlatan WMBurada
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan WMBurada
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WMBurada

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Katılım
27 Nis 2020
Mesajlar
16
Tepkime puanı
33
Konum
Manisa
Ad
Umut
Soyad
Eralp
Meslek
Girişimci
Google Analytics Nedir? Google Analytics Kullanmanın Faydaları ve Avantajları Nelerdir?

Google Analytics, Google tarafından Urchin adlı şirketin alınmasıyla beraber, Google'ın dünyaya ücretsiz olarak sunduğu web site performansı analiz servisidir. Teknolojinin hızla gelişmesi, girişimcilerin projelerini internet siteleri üzerinden gerçekleştirmesi ile beraber web sitesi kurarak gelir sahibi olan kişi sayısı da artıyor. Bu duruma Google destek çıkıyor ve mükemmel bir işleyişe sahip analiz teknolojisini; Google Analytics'i ücretsiz olarak hizmete sunuyor.

Google Analytics Kullanmanın Faydaları ve Avantajları Neler?

Google Analytics, gerçekçi ne nettir. Herhangi bir varsayıma veya tahmine gerek kalmadan elde ettiği yüzde 100 doğru veriler sayesinde hedeflerinize ne kadar ulaştığınızı size bildirir. Sitenizin gözlemcisi ve verilerini belirleyen Google Analytics sitenizi ziyaret eden kişi sayısını, ziyaretçilerin konumlarını, sitenize nereden erişim sağladıklarını, siteniz içerisinde ne kadar vakit harcadıklarını, ne zaman çıkış yaptıklarını size bildirir. Tamamen ücretsiz olan bu işletim sistemi sayesinde sitenin tüm hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sitenizdeki sorunları size göstererek iyileştirme yapmanıza yardımcı olur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst