Çekiliş & Etkinlik Kategori Kuralları ve Konu Şablonu

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Çekilişler & Yarışmalar kategorisinde hsyn.x tarafından oluşturulan Çekiliş & Etkinlik Kategori Kuralları ve Konu Şablonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Çekilişler & Yarışmalar
Konu Başlığı Çekiliş & Etkinlik Kategori Kuralları ve Konu Şablonu
Konbuyu başlatan hsyn.x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hsyn.x
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsyn.x

Forum Moderatörü
Moderatör
Katılım
16 May 2020
Mesajlar
20
Tepkime puanı
8
Konum
İstanbul
Ad
Hasan Hüseyin
Soyad
Anbarkaya
Meslek
Yazılım Mühendisi
Çekiliş & Etkinlik kategorisi forum üyelerinin katılım şartlarını karşılayan kişilere meta hediye etmek için konu açabileceği kategoridir.

Şablona ve kurallara uymayan konular yönetim tarafından silinebilir, düzenlenebilir veya üyeye konuyla alakalı ban/uyarı işlemleri uygulanabilir.

Çekiliş ve etkinliklerin açıklanma tarihi düzenlediğiniz tarihten en geç 1 hafta sonra olmalıdır.Çekiliş sadece forum içinde gerçekleşmeli ve burayı kapsamalıdır.Ayrıca çekiliş ve etkinliklerin belirtilen tarihte açıklanmaması halinde konu sahibine forumdan uzaklaştırma da dahil olmak üzere yaptırım uygulanır.

Çekiliş ve etkinlik konusu açarken şu şablonun uygulanması zorunludur:

ÖRNEK ŞABLON:
Ödül: (Ödülün ne olduğu, varsa kullanım süresi ve kaç adet dağıtılacağı belirtilmelidir.Aynı tip ödüller için ayrı ayrı çekiliş konuları açmak yasaktır.)
Katılım şartları: Konuyu beğenmek, konuya yorum yazmak veya bir sosyal medya hesabına abone olmak, gönderi paylaşmak vb.(Belirli bir sayıya ulaşmadan çekiliş yapılmayacaktır gibi şartlar sunmak yasaktır.Düzenlediğiniz çekiliş kesinlikle gerçekleşmeli.)
Son katılım tarihi: Saat, gün, ay ve yıl olarak katılım için son tarih belirtilmeli.
Sonuçların açıklanma tarihi: Belirtilen gün içerisinde çekiliş & etkinlik sonucu "konuya yeni mesaj yazarak" duyurulmalıdır. Kazanan kişiler konuya @ işareti ile etiketlenmelidir.Çekiliş & etkinlik sonuçlarını açıklarken çekiliş linkinin veya katılımcıların da gözüktüğü sonuç ekran görüntüsünü eklemek zorunludur.Kazananı şüpheli gözüken çekilişlerde düzenleyen kişiye yaptırım uygulanabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst